Mundesi punesimi ne Gjermani

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Pavarur 09 Gsh 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
Si Parti e Pavarur ne jemi te interesuar që së bashku me partneret tane t'i ofrojme qytetareve te Kosoves mundesi punesimi ne Gjermani si dhe garantojme 100% se qendrojme mbrapa premtimeve tona. Si dhe jemi te regjistruar si Pavarur GmbH SHPK ne Gjermani e cila eshte aktive si ndermjetsues për punesimin e qytetarëve te Kosovës ne Gjermani.

E-Mail: Info@pavarur.eu
www.Pavarur.eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim