Kerkoj Pune me Kat B

Kërkohet punë nga: Din 21 Dhj 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kerkoj pune me kategori B
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim