kerkoj pune, si menagjer, etj 25 vite pervoj pune

Kërkohet punë nga: oki 21 Nën 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Administrat/Ekonomi/Juridik
kerkoj pune, si menagjer, agjent tregtar, etj, 25 vite pervoj pune ku garantoj per punen qe e baj kam edhe diploma per trajnime te kryera krejt me marveshje kam punu ne peje dhe uIqin ne hotele restorante markete e fabrika prodhuese per shkak te kushteve te punes tani jam pa pune se nuk paguhet puna qe e baj.
me respekt dhe ju pres ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim