Shites

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: HITI Kamina 20 Tet 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Agjentë për shitje
KONKURS

SHITES NE PEJE

1.Të ketë të përfunduar së paku shkollën e mesme

2. Të ketë përvojë pune

3. Njohja e punës me kompjuter. World , Excel

4. Të jetë komunikues dhe energjik në punë

Te gjithe te interesuarit te dergojn CV ne e-mail hiticompany@hotmail.com deri me daten 30/tetor/2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim