bejm prodhimin dhe shitjen e keseve te najllonit

Kërkohet punë nga: oki 17 Shk 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Agjentë për shitje
prodhojm dhe shesim kese per firmen tuaj qmimet e volitshme krejt sipas deshires tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim