mall te mir dhe lire per firmen tuaj

Kërkohet punë nga: oki 30 Jan 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Agjentë për shitje
nese keni nevoj per kese te najllonit per firmen tuaj me firm dhe pa firm me ngjyra te ndryshme dhe madhesi te ndryshme ne ju ofrojm kiete me qmime shum te mira dhe te lira, dhe nese keni nevoj per mall per barnatore bujqesore ne mund te ju furnizojm me qmime shum te mira
qka do qe keni nevoj per firmen tuaj na kontaktoni mundemi te bashkpunojm ketu jemi per ju.
ju mire presim jemi ne peje tel 049422979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim