prodhojm dhe shesim kese te najllonit

Kërkohet punë nga: oki 11 Dhj 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Agjentë për shitje
prodhojm dhe shesim kese te najllonit jemi nga peja
nese ju intereson bashkpunimi na kontaktoni kemi qmimi shum te volitshme ju mirepres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim