shesim dhe prodhojm kese te najllonit.

Kërkohet punë nga: kujto 08 Jan 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Shesim dhe prodhojm kese te najllonit, me madhesi dhe ngjyra te ndryshme gjindemi ne peje. Per me shum informata mund te kontaktoni ne tel:049/422979.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim