INSTALIME ELEKTRIKE

Kërkohet punë nga: EL-Ing 06 Tet 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Inxhinieri
Bejme instalime elektrike te objekteve te vogla dhe atyre te medha si dhe bejme projekte elektrike nga programi AUTOCAD.firma jone posedon dy inxhiniera te elektros si dhe 3 teknik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim