INSTALIME ELEKTRIKE

Kërkohet punë nga: EL-ing 06 Tet 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Inxhinieri
Bejme instalime elektrike te objekteve te vogla dhe te medha.si dhe bejme projekte elektrike nga programi AUTOCAD.firma jone posedon dy inxhinier te elektros si dhe 3 teknik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim