Kanal Punues _ Bejme pastrimin e Kanalizimeve

Kërkohet punë nga: Nuna 03 Tet 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bejme pastrimin e te gjitha dhojve te kanalizimeve , si banjot, kuzhinat , obornat etj ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim