Kerkoj puntor per Autolarja

Kërkohet punë nga: sahit 20 Mar 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj puntor per Autolarja.me sado pak provoj pune.rroga me mareveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim