Kerkojm Pastruese

Kërkohet punë nga: Hebeprofi Production shpk 08 Mar 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkojm pastruese per zyre
tri here ne jave nga 4 ore
Pagesa simbas marrveshjes

Firma Hebeprofi production shpk
gjendet ne ishkombinatin e lekurkepuceve ne Peje

Per informata shtes ju luten lajmerohuni ne keta nr.te te. 044 108 860 dhe ne Viber +37744965015

Orari i punes
prej ora 8:00 deri ne ora 12:00 ose prej ores 12:deri ora 16:00 ,Simbas deshires ose mbasdite ose paradite .
Pagesa 120 euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim