rexh

Kërkohet punë nga: rexho 23 Tet 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
kerkoj pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim