Me ne firma juaj drejt suksesit

Kërkohet punë nga: oki 25 Jan 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Marketing dhe Media
Nese keni nevoj per reklam te fort per firmen tuaj ne mbi 250 faqe ne internet, revista te ndryshme, gazeta radio,tv, etj qe firma juaj te kete sukse ne ju garantojm kete kemi njerz qe i bajn keto reklama qe ju te perparoni, krejt me marveshje.
ju mirepresim ne bised
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim