BOIM MONTIMIN GJITHA LLOJEVE QERAMIKAV---GRANIT

Kërkohet punë nga: BUJAR AHMETI 04 Gsh 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE QERAMIKAV ,,GRANITIT,SHKALL IZOLIME TE BANJOVE ,FASADA TE BRENDSHME etj etj ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE,, PER IFO MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL, 045837540 OSE VIBER +37745837540 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim