BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 06 Gsh 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN E QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE,GRANITIT,,SHKALL,, IZOLIME TE BANJOVE ,, FASADA TE BRENDSHME etj etj,ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE, PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KOMTAKTONI NE NUMRAT TAN tel.045837540 ose viber +37745837540 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim