BEJM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 07 Gsh 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN E QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE,,GRANITIT ,,SHKALL,,IZOLIME TE BANJOVE ,,FASADA TE BRENDSHME etj etj ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE ,, PER QDO IFORMATE MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN tel 045837540 ose viber +37745837540 ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim