BEJM IZOLIMIN E SHTEPIVE ME STIROPOLL

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: bezhet 13 Krr 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BEJM IZOLIMIN E SHTEPIVE ME STIROPOLL.,FASADA ,GLET,NGJYRA DHE RENOVIME TE NDRYSHME PUNOIM ME PROFESOINALIZEM MARRIM DHE VETUR KOMPENSIM DERI 3.000 € TEL. DHE VIB.+37744261961
044261961
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim