BOIM MONTIMIN E QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 28 Sht 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE ,,GRANITIT,SHKALL,,IZOLIME TE BANJOVE ,FASADA TE BREDSHME .ETJ ETJ ,PER MA SHUM IFORMACIONE MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL. 045837540 OSE 049113983 JU MIREPRESIM OSE VIBER +38649113983
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim