BOIM MONTIMIN E QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 06 Tet 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN E QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE,
GRANITIT,SHKALL,,IZOLIME TE BANJOVE ,,FASADA TE BRENDSHME ,LAMINATE ,INSTALIM TE UJIT , ETJ ETJ ,ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE , PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL. OSE VIBER .+38649113983,+37745837540 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim