BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 09 Gsh 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN QEWRAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE,,GRANITIT,,SHKALL,,IZOLIME TE BANJOVE ,,FASADA TE BRENDSHME ,etj etj ,ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE,,PER PUNE JU GARATOIM ,,PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL,045837540 OSE VIBER +37745837540 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim