BOIM MONTIMIN E QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 09 Tet 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE ,SI DHE KRYM KETO SHERBIME,
MONTIM TE SHKALLVE,
FASADA TE BRENDSHME
RINOVIME TE BANJOVE
IZOLIMETE BANJOVE,
MONTIM TE LAMINATIT etj etj ,
PER IFORMACIONE MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN tel,045837540,,049113983 OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim