BOIM MONTIMIN QERAMIKA---GRANITIT

Kërkohet punë nga: BUJAR 10 Gsh 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN QERAMIKAV ,GRANITIT,SHKALL, IZOLIME TE BANJOVE ,FASADA TE BRENDSHME etj etj ME PROVOI PUNE SHUM VJEQARE,, PER PUNE JU GARATOIM , PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL,045837540 OSE VIBER +37745837540 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim