BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE---GRANIT

Kërkohet punë nga: BUJAR 07 Tet 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE, ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE SIDHE KRYM KETO SHERBIME,,,MONTIMIN GRANITIT,MONTIMIN SHKALLAVE,GRANIT ,APO QERAMIKAV,,IZOLIMIN BANJOVE,,FASADA TE BRENDSHME ,LAMINATIT,ETJ ETJ PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT NUMRAT TAN TEL ,045837540 ,049113983OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim