BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE--GRANITI

Kërkohet punë nga: bujar 02 Tet 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE, GRANITIT,SHKALL IZOLIME TE BANJOVE ,FASDA TE BRENDSHME ETJ ETJ ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE PER PUN JU GARATOIM PER IFORMACIONE MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL OSE VIBER NE TE DY NUMRAT045837540 049113983JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim