BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE,GRANITIT

Kërkohet punë nga: BUJAR 03 Tet 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE,,GRANITIT,,SHKALL,,IZOLIME TE BANJOVE ,,FASADA TE BRENDSHME , LAMINAT, ETJ ETJ ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE,ME QMIME NE TREG TE ARESYSHME ,DHE KORREKSI NE PUNE ,, PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONINE NUMRAT TAN TEL, OSE VIBER NE TE DY NUMRAT ,+37745837540 +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim