BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE GRANITIT

Kërkohet punë nga: BUJAR 04 Tet 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE ,,GRANITIT,SHKALL,,IZOLIME TE BANJOVE ,FASADA TE BRENDSHME ,,LAMINAT ,,ETJ ETJ ,,ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE ,ME QMIME TE ARSYSHME NE TREG DHE KOREKSI NE PUNE,, PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN NTEL, OSE VIBER,+37745837540 ,+38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim