BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 02 Tet 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN E QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE,,GRANITIT,,SHKALL,IZOLIME TE BANJOVE,,FASADA TE BRENDSHME ETJ ,ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL, OSE VIBER 045837540 OSE 049113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim