BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 05 Tet 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN E QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE ,,GRANITIT, SHKALL,IZOLIME TE BANJOVE ,,FASADA TE BRENDSHME ,,LAMINAT,ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE,,ME QMIME TE ARESYSHME NE TREG ,, KORREKSI NE PUNE,PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL, OSE VIBER +37745837540 +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim