Konkurs per Mjeshter Ndertimtarie

Kërkohet punë nga: luli 15 Shk 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
KONKURS

2 Vende të lira të punës

Pozita 1: Mjeshter ndertimtarie
me pervoje pune mosha deri ne 40 vjet, vendi i punes Peje.
Konkursi është I hapur nga 01.03.16deri më 01.04.16
Ju lutem dergoni CV tuaja në ebemair@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim