MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 31 Tet 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE ,SI DHE KRYM KETO PUNE
MONTOIM SHKALL
IZOLOIM BANJO
MONTOIM GRANIT
FASADA TE BRENDSHME
MONTOIM LAMINATE SI DHE SHUM PUNE TE TJERA ,
ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE ,ME QMIME TE ARESYSHME NE TREG, PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL045837540 ,049113983 OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim