MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 03 Nën 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE ,SI DHE KRYM KETO PUN,,
MONTIMIN SHKALLVE
MONTIMIN GRANITIT
FASADA TE BRENDSHME
IZOLIME TE BANJOVE
MONTIMIN LAMINATIT
SI DHE SHUM PUNE TE TJERA ,ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE, PER IFORMACIONE MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL 045837540 ,049113983 OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim