MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 04 Nën 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJET ,SI DHE KRYM KETO SHERBIME;
MONTIM GRANITIT
MONTIM SHKALLAVE
FASADA TE BRENDSHME
RNOVIME TE BANJOVE
MONTIM LAMINATIT SI DHE SHUM PUNE TE TJERA, ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE,,PER OUNE JU GARATOIM ,, PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL..045837540,049113983, OSE VIBER+38649113983 JU MIREPRESIM QMIMI SIPASE MARRAVESHJESE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim