MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 05 Nën 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE,SI DHE KRYM KETO SHERBIME;
MONTIMIN GRANITIT
MONTIM SHKALLAVE
FASADA TE BRENDSHME
RINORVIME TE BANJOVE
MONTIM TE LAMINATIT,
IZOLIME TE BANJOVE
SI DHE SHUM PUNE TE TJERA, ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE ,PER PUNE JU GARATOIM , PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL ,049113983,045837540 OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim