MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 06 Nën 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE, SI DHE KRYM KETO SHERBIME;
MONTIMIN GRANITIT
MONTIMIN SHKALLVE
FASADA TE BRENDSHME
RNOVIMIN KOMPLET TE BANJOVE
IZOLIME TE BANJOVE
MONTIM TE LAMINATIT
SI DHE SHUM PUNE TE TJERA , ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE,, ME QMIME TE ARSYSHME NE TREG, , PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL, 045837540 ,,049113983 OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim