MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 27 Mar 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
SI DHE KRYM KETO SHERBIME ,RNOVIME TE BANJOVE KOPLET ,IZOLIME TE BANJOVE,FASADA TE BRENDSHME ,etj,ME PROVOJE PUNE 15 VJEQARE ,SI DHE VLEN TE THEKSOHET QE JOM DHE DIPLOMUM PER KET PROFESION , QDO FOTO QE SHIHNI NUK JAN KOPJE JU MIREPRESIM VIBER WACAP TEL +37745837540 OSE IPKO 049244322 BUKI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim