MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE,SI DHE OFROIM KETO SHERBIME;
MONTIMIN GRANITIT
MONTIMIN SHKALLAVE
FASADA TE BRENDSHME
IZOLIME TE BANJOVE
RINOVIME TE BANJOVE
MONTIM TE LAMINATIT,
SI DHE SHUM OUNE TE TJERA ,ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE,ME QMIME TE ARSESHME NE TRG,DHE KORREKSI NE PUNE, PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN tel,045837540,,049113983 OSE VIBER +38649113983 keto foto qe shihni nuk jan kopje po jan foto te mjat, ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim