MONTOIM QERAMIKA TE GJTHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: bujar 27 Tet 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE,,,GRANITT,SHKALL,,IZOLIME TE BANOVE,,FASADA TE BRENDSHME,LAMINAT ETJ ETJ ,, PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL, 045837540 049113983 OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim