Pun me gur

Kërkohet punë nga: selmaniDEKOR 17 Pri 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejm tegjitha pun me guri oborree kamin shtepi duvare. ju mir presum tena kontaktoni ne ketenumer 049513342
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim