Punojm ndertimtari punt e vrazhda

Kërkohet punë nga: valon 10 Nën 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm te gjitha punt e ndertimtaris si zid me blloka zid tullav ogjak nxemjev qendrore kulma izolim me flak etj per pun ju garantojm thirrni ne 044739270 punojm ne ter teritorin e kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim