punojm me gur

Kërkohet punë nga: vllezrit berisha 11 Mar 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm te gjitha llojert e gurit e shum sherbime tjera tek vllezrit berisha ju mir bresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim