punojm izolime me styripoll lys me mallter

Kërkohet punë nga: ..... 20 Jan 07:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bajm izolim styripoll fasada lym mrena dhe jasht dhe pranojm vetura ne kompezim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim