Sherbime me ushqime tradicionale sofrave

Kërkohet punë nga: sofra 27 Sht 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Pejë
Sektori : Punë nga shtepija
kliemte te dashura punoj ushqimet tradcionale siq jan sofrat ne ahengjet tonane raste dasmave apo edhe vdekjeve qdo kush nga ne din qka permban sofra dhe qka ka aty komplet e punoj me shumm kujdes e perkushtimnuk do te zhgnjehini kerkoj mirkuptim ju mir presim gjindemi ne kapeshnic 049 530 588 ju mire presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim