Shes Biznisin Online - Fitim mujor 250 deri 700Eur

Kërkohet punë nga: Dardan Gashi 22 Jan 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Punë nga shtepija
Posedojë biznise online te cilat jane fitimprurese per te gjithe ju te cilet deshironi te punoni nga shtepia! Me aq sa kom kohe une te punoj nga shtepia afersisht per 2-3 ore ne dite i siguroj 400-700 Euro ne muaj.
Vlen te ceket se eshte nje pune e lehte te cilen mund ta punoje secili dhe shume fitimprurese.
Ajo qfare do t'iu ofroje eshte:
1. T'ju jap te gjitha accountet e mia,
2. T'ju mesoje ti perdorni,
3. Te merni kartelen tuaj personale ku i terhiqni te hollat,
4. Mundsine e rritjes se kapacitetit te punes qe te fitoni me shume,
5. Cdo pytje, cdo paqartesi qe mund ta keni mund te me pyesni.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne +38649198654 nga ora 10:00 - 20:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim