monter

Kërkohet punë nga: A&E 23 Nën 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Punë nga shtepija
bejm montimin e mobileve te gjitha llojeve vendore dhe te huaja poashtu bejm edhe qmontimin dhe montimin ne ndrrimin e dhomave apo ne raste te renovimit per montimin ton garantojm posedojm edhe te gjitha llojat e shrafave etj... NR TEL 044142697 045482218 VIBER +38649142697
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim