Kerkoj pun urgjent

Kërkohet punë nga: Mili 28 Dhj 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pun si kamarjer shankist etj
Me provoj pune viber +38649644191
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim