Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: kamarjeri 13 Dhj 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Jam kamarjer nga peja jam pa pun kerkoi pun ne pej jam kamarjer i diplomuar faliminderit per mirkuptim pres lajm pronar serioz ne ket numer tel 044 700 926
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim