Puntore

Kërkohet punë nga: Te lisi 20 Dhj 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj një banakjere për kontestrajk person serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim