kerkoj kamarjer

Kërkohet punë nga: kani 21 Shk 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj kamarjer me pervoj pune
mundsisht te jet i pejes ose rrethit pejes
restoranti gjendet ne lagjen fidanishte
tel 044623251 ose 049608005 049896439
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim